עכשיו 14

ערוץ כאן 11 שידור חי

עכשיו בשידור

אודות הערוץ

ערוץ כאן 11, הערוץ המרכזי של תאגיד השידור הישראלי. הערוץ הוקם בשנת 2017 והחליף את הערוץ הראשון של "רשות השידור" שהיה לפניו על פי יישום חוק השידור הציבורי הישראלי. בימי חול עד שעות הצהרים הערוץ משדר לייב מערוץ הרדיו ומשעות אחר הצהרים הערוץ משדר בעיקר חדשות, אקטואליה ותוכניות בנושאי תרבות, סדרות ותוכניות העשרה.

למעט מהדורת החדשות תוכלו למצוא מבין תוכניות הערוץ את: "בואו לאכול איתי", "שי שטרן", "טהרן", "היהודים באים", מנאייכ", "זהו זה", "זמן אמת", "קראפול קריוקי" ותוכניות רבות שהפופולריות שלהן בישראל גדלה מיום ליום.

קצת היסטוריה

רשות השידור (ערוץ 1 או ערוץ 11 כשהחלו השידורים בכבלים) היה הערוץ הממלכתי של מדינת ישראל. הערוץ פעל מתוקף חוק רשות השידור(1965), אשר אפשר שידור ציבורי ממלכתי בטלוויזיה וברדיו.

עד שנת 1993 ערוץ 1, בניהול רשות השידור, היה הגוף היחיד בישראל שהפעיל ערוץ טלוויזיה בהיקף נרחב והגוף העיקרי ששידר שידורי רדיו. מאז הוקמו גופי שידור רבים נוספים כמו "ערוץ 2" ותחנות רדיו איזוריות" והרשות מצאה את עצמה כגוף שידור אחד מני רבים ובתחרות קשה עם גופי תקשורת מסחריים.

ב-29 ביולי 2014 אישרה הכנסת את חוק השידור הציבורי 2014 שבו פרק המורה על סגירת רשות השידור והקמת תאגיד שידור חדש בשם "תאגיד השידור הישראלי". בהתאם לחוק רשות השידור הפסיקה את שידוריה ב-14 במאי 2017, ולמעשה כבר ימים אחדים קודם לכן נפסקו מרבית שידורי האקטואליה של הרשות.

כאן 11
לחץ כדי לדרג את הפוסט הזה!
[סה"כ: 29 ממוצע: 4.8]