ערוץ האח הגדול

האשה שידעה יותר מדי

סדרה תיעודית בת 3 פרקים של ירין קימור, על ג'ני מיי, אישה מיוחדת ומסתורית שהגיעה לישראל כמאמנת דולפינים וכנראה שהייתה בשירותיהם של גורמי ביון שונים בעולם. ג'ני נמצאה בשנת 1994 תלויה בשירותים בחוף הים בתל אביב כאשר בארנקה טלפונים של נתניהו ובכירים בצמרת המוסד.

ג'ני מיי הייתה סוכנת חשאית בשרותם של כמה וכמה גורמים מדיניים ומסחריים. בנוסף, הדריכה לוחמים קשוחים בטכניקות הרג מתוחכמות. אם כל זה לא מספיק, כנראה הייתה גם אחת מן המומחיות המובילות בעולם לאימון דולפינים לצרכים צבאיים. בשלב מסוים של חייה, כך נדמה, זנחה את הרעיון להפוך את היונקים החביבים הללו לפצצות והחלה להגן עליהם מפני מי שניסה לנצל אותם כלכלית.

כל העבר המפואר הזה, וכל החיים המסתוריים הללו, נקטעו באחת כשגופתה של מיי נמצאה בשירותים בחוף המערבי בתל-אביב כשהיא תלויה מחגורה בגובה נמוך מאוד, כזה שמעורר מיד חשד שמא אין זו התאבדות אלא רצח. כאן מתחיל הפרק הראשון, שחשף שורה של תמיהות, כשלים והתנהלות שקריות וגם מסתוריות במכון הפתולוגי ובמשטרה. כשפרופסור היס טוען למצלמה בלהט שלא השתתף בנתיחה של הגופה, ואחר כך הוא נראה בקלטת הנתיחה, יש כאן זהב דוקומנטרי.

מדוע השתתף ראש הCIA בטקס ההשכבה של ג'ני מיי? כיצד אירע שבכליה נמצאו מספרי טלפון פרטיים של שר הביטחון, ראש הממשלה וראשי ביון ממספר מדינות? מי רצה שתמות, מי עמד להרוויח מסתימת פיה לנצח? על כל השאלות הללו יענו היוצרים בשני הפרקים הבאים. לטובתכם, אל תחמיצו. מעיון בלוחות השידורים של הערוצים השונים בשבועיים הקרובים, ברור לי שלא תוכלו למצוא משהו טוב ומרתק מזה.

האשה שידעה יותר מדי פרק 1 לצפייה ישירה:

האשה שידעה יותר מדי פרק 2 לצפייה ישירה:

האשה שידעה יותר מדי פרק 3 לצפייה ישירה:

לחץ כדי לדרג את הפוסט הזה!
[סה"כ: 4 ממוצע: 4.8]
האשה שידעה יותר מדי - ג'ני מיי